Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

AUKSTAIS KARŠ
Cold War
Rež.: Pāvels Pavļikovskis
Polija, Francija, Lielbritānija
2018 | 88 min.
Drāma


Kinematogrāfiska poēma par mīlestību. Romantiska nostalģija, kas noausta no pustoņiem un skumjām. Šis ir mīlas ceļojums divu desmitgažu garumā: ar bīstamiem pagriezieniem un daudzām pieturām.

Viņi ir tik dažādi… Viņš ir melanholiski vēss trīsdesmit gadus vecs estēts, kas virtuozi spēlē Šopēnu ar saviem garajiem pirkstiem. Viņa ir jauna un burvīga provinciāle – kaislīga un jutekliska daiļava ar brīnišķīgu balsi. Šī neparastā, kristāldzidrā, dziļu skumju cauraustā balss savienos viņu likteņus uz visiem laikiem. Šajos likteņos būs bēgšana no Polijas un apreibusī Parīze, sniegbalta dūmaka pār dzelzceļa klātni un kontrabasa pulss naktī, valsts drošība un smeldzīgs džezs, nebeidzamas šķiršanās un tikšanos apsolījumi. Viņu neīstenoto sapņu, neizdzīvotās mīlestības un nepieredzētās laimes pagātne nes līdzi skaidru apjautu, ka šķirties nav iespējams, bet arī kopā būt ir nepanesami.

Rūgteni salds un izaicinoši brīnišķīgs stāsts par attiecībām, kuru fonā ir aukstā kara uguns apņemta un sačokurojusies pasaule. Saplēstais mīlestības priekškars paver grūtu, dažkārt līkumotu un dramatisku ceļu pāri robežām, gadiem un apstākļiem. Ceļu, ko veic cilvēki, lai sastaptos.

Filma poļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Biļešu cena:
5,00 / 3,50* Eur
* skolēniem, studentiem, senioriem

COLD WAR
Dir.: Pawel Pawlikowski
Poland, France, United Kingdom
2018 | 88 min.
Drama

Cold War is a passionate love story between a man and a woman who meet in the ruins of post-war Poland. With different backgrounds and temperaments, they are fatally mismatched and yet fatefully condemned to each other. Set against the background of the Cold War in the 1950s in Poland, Berlin, Yugoslavia and Paris, the couple are separated by politics, character flaws and unfortunate twists of fate – an impossible love story in impossible times.

Pawlikowski’s most recent film, Ida, was a global success, winning the Oscar and BAFTA for best foreign language film as well as five European Film Awards including best European film, director and screenplay.

In Polish with Latvian subtitles.

Tickets: 
5,00 / 3,50* Eur
* pupils, students, seniors

© 2012 - 2018 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv|  ieva.lange@kinobize.lv

T.: +371 25662939