Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

DOGMENS
Dogman
Rež.: Matteo Garrone
Itālija, Francija
2018 | 103 min.
Drāma, trilleris

Marčello ir mazs cilvēciņš ar dāsnu sirdi un skumjām acīm. Viņam pieder suņu frizētava, un viņš prot ar laipnu vārdu savaldīt gan niknu pitbulu, gan vietējo bandītu Simoni, kurš iebiedējis visu apkaimi. Marčello ir sapnis aizvest mīļoto meitu tālā ceļojumā, bet viņš aiz labsirdības iesaistās Simones noziedzīgajās izdarībās. Reiz tas noved līdz katastrofai. Drauga nodotais Marčello  pirmoreiz mūžā sāk īstu karu.  

Filma bija iekļauta 71. Kannu kinofestivāla konkursa programmā. “Palmas zars” par labāko vīrieša lomu un “Palmas zars” sunim. Demonstrēta arī Starptautiskajā Toronto kinofestivālā.

Filma itāļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Ieteicamais vecums: 16+

Biļešu cena:
5,00 / 3,50* Eur
* skolēniem, studentiem, senioriem

DOGMAN
Dir.: Matteo Garrone
Italy, France
2018 | 103 min.
Crime, drama ,thriller 

Marcello, a small and gentle dog groomer, finds himself involved in a dangerous relationship of subjugation with Simone, a former violent boxer who terrorizes the entire neighborhood. In an effort to reaffirm his dignity, Marcello will submit to an unexpected act of vengeance.

Recommended age limit: 12+

Tickets: 
5,00 / 3,50* Eur
* pupils, students, seniors

© 2012 - 2018 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv|  ieva.lange@kinobize.lv

T.: +371 25662939