Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

DVĒSEĻU PUTENIS
Dvēseļu putenis
Rež.: Dzintars Dreibergs
Latvija
2019 | 123 min.
Drāma

Vēsturiska kara drāma pēc strēlnieka Aleksandra Grīna romāna motīviem ved 100 gadus senā pagātnē. Sešpadsmitgadīgais Artūrs dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību – pat tad, kad neviens nezina, kurā pusē tā meklējama. Saviļņojošais stāsts ļauj skatītājam pieaugt kopā ar Artūru un jaundibināto Latvijas valsti, vērojot dzīvi ierakumos zēna acīm, pašaizliedzīgi stājoties pretī ienaidniekam, meklējot īstu mīlestību un mācoties novērtēt brīvības cenu.

Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.

Biļešu cena:
5,00 / 3,50* Eur
* skolēniem, studentiem, senioriem

Blizzard of Souls
Dir.: Dzintars Dreibergs
Latvia
2019 | 123 min.
Drama

A sixteen-year-old Arturs enlists to fight in World War I with dreams of becoming a hero, but after surviving the brutalities of trench warfare and the loss of his family, he wonders if his efforts in battle were futile and if hope is only to be found in rebuilding a family and a home as Latvia itself is born from the atrocities of war.

Movie in Latvian with subtitles in English.

Tickets:
5,00 / 3,50* Eur
* for pupils, students, seniors

© 2012 - 2019 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv | paula.berzina@kinobize.lv

T.: +371 25662939