Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

JĒKABS, MIMMI UN RUNĀJOŠIE SUŅI
Rež.: Edmunds Jansons
Latvija
2019 | 70 min.
Animācija

Piedzīvojumu stāsts par diviem bērniem, runājošu suņu baru un priekšpilsētas glābšanu.

Jēkabs dzīvo Rīgas centrā, viņam patīk sapņot un viņš tic, ka sapņi piepildās. Pēkšņi tētis paziņo, ka Jēkabam vesela nedēļa būs jāpavada pie radiem pilsētas nomalē. Maskačkas svešādā vide, pašpārliecinātā māsīca Mimmi, tēvocis - pirāts un suns, kas miedz ar aci, ir tikai sākums neparastiem piedzīvojumiem. Izrādās, uzņēmējs Rausis plāno pārvērst romantisko priekšpilsētu bezpersoniskos debesskrāpjos. Bērni un suņi ir gatavi to glābt. Vai izdosies?

Pilnmetrāžas animācijas filma ir piemērota visai ģimenei, tā veidota pēc Luīzes Pastores grāmatas “Maskačkas stāsts“ motīviem.

Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā.

Biļešu cena:
standarta 5.00 Eur
bērniem, skolēniem, studentiem, senioriem 3.50 Eur
grupas biļete (4 cilvēkiem un vairāk) katram 3.50 Eur
bērniem līdz 2 gadu jubilejai, neaizņemot atsevišķu sēdvietu - bezmaksas

JACOB, MIMMI AND THE TALKING DOGS
Dir.: Edmunds Jansons
Latvia
2019 | 70 min.
Animation

Jacob lives in the city and dreams of becoming an architect like his busy dad. He spends a lot of time drawing buildings and daydreaming while his father is at work. One day dad needs to go away on business for longer than usual and Jacob has to spend the whole week with his bossy cousin Mimmi and her ex-pirate father Eagle in Riga's historical suburb called Maskachka. As soon as Jacob arrives it turns out that the local park is about to be transformed into new skyscrapers by a greedy businessman. Jacob and Mimmi decide to stop the development. It turns out that they can only do it with help of a pack of local dogs that… can talk!

In Latvian with Russian subtitles.

Ticket prices:
standard 5.00 Eur
children, pupils, students, seniors 3.50 Eur
group ticket (4+ persons) each 3.50 Eur
for children until 2nd birthday without taking a separate seat - free of charge

© 2012 - 2018 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv|  ieva.lange@kinobize.lv

T.: +371 25662939