Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

KLEO UN POLS
Cléo & Paul
Rež.: Stéphane Demoustier
Francija, Beļģija
2018 | 61 min.
Komēdija, drāma, ģimenes filmaTrīsgadīgajai Kleo ļoti labi padodas spēlēt paslēpes. Viņas brālim Polam un viņu auklītei nekādi neizdodas viņu atrast. Kādā brīdi Kleo pati vairs nesaprot, pa kuru ceļu ir devusies cauri parkam. Pēkšņi visapkārt ir svešinieki, kuri spēlē Pokemonus un neievēro mazo meiteni. Ir silta diena Laviletas parkā Parīzē un Kleo ir apņēmības pilna atrast Polu. Maldoties apkārt, Kleo satiek dažādus ceļojuma biedrus, līdz paliek kopā ar tikko sastapto Luīzi, kas izskatās tikpat apjukusi kā viņa pati. Kopā viņas atklāj pasauli no jauna. Tikmēr Pols arī devies māsas meklējumos.

"Franču lente „Kleo un Pols” nes to pašu kodu, ko savulaik „jaunā viļņa” darbi, un priekšplānā izvirza divus pirmsskolas vecuma bērnus, kuri kopā ar savu auklīti devušies uz vienu no Parīzes parkiem spēlēties." (Zane Dzene, Žurnāls Una)

“Kleo un Pols” ir neparasti kinematogrāfiska un dzīvīga filma, kurā divi mazi bērni piedzīvo Parīzi bez pieaugušo klātbūtnes. Abi jaunie filmu varoņi ir režisora Stefana Demustjē meita un dēls.

Pēc vairākām īsfilmām režisora Stefana Demustjē debijas filma "Māla seguma laukums" (Terre Battue) 2014. gadā tika izrādīta Venēcijas Starptautiskajā kino festivālā. Filma "Kleo un Pols” 2018. gadā tik nominēta Berlīnes kinofestivāla balvai "Kristāla lācis" par labāko filmu bērnu filmu kategorijā, kā arī ieguva īpašu starptautiskās bērnu un jauniešu žūrijas "Generation 14plus" atzinību.

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.

Ieteicamais vecums: 7+

Biļešu cena:
5,00 / 3,50* Eur
* skolēniem, studentiem, senioriem
grupas biļete (4 cilvēki) katram 3,50 Eur
bērniem līdz 2 gadu jubilejai, neaizņemot atsevišķu sēdvietu - bezmaksas

CLEO AND PAUL
Dir.: Stéphane Demoustier
France, Belgium
2018 | 61 min.
Comedy, drama, family film

Three-and-a-half-year-old Cléo is brilliant at hide-and-seek: her brother Paul and their nanny have no chance of finding her. At some point Cléo herself no longer knows which route she took through the park. Suddenly there are strangers everywhere. They’re hunting Pokémons and none of them really notice her. So Cléo decides to stick with the woman who looks just as lost as she is, and together they explore their worlds anew. Paul, too, gains new perspectives when he finds himself alone among the other children: he discovers what Paris is like when one is out and about without adults. “Cléo& Paul” is an incredibly cinematic, quiet, and raw film, told observationally through the eyes of two young children, who are captivating to watch, and real-life siblings.

Stéphane Demoustier after several short films made his feature debut with Terre battue which screened at the 2014 Venice International Film Festival. In 2008 he founded Année Zéro, the production company with which he made “Cleo & Paul”. In 2018 “Cleo & Paul” was nominated for the Crystal Bear and won the Special Mention of the Generation 14plus International Jury at Berlin International Film Festival. 

In French with Latvian and English subtitles.

Recommended age: 7+

Tickets:
5.00 / 3.50* Eur
* pupils, students, seniors
group ticket (4 people) each 3.50 Eur
children up to age of 2 - free of charge

© 2012 - 2018 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv|  ieva.lange@kinobize.lv

T.: +371 25662939