Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

KRIMINĀLĀS EKSELENCES FONDS
Rež.: Oskars Rupenheits
Latvija
2017 | 121 min.
Komēdija, detektīvfilma

Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis - komēdijā "Kriminālās ekselences fonds"!

Imants Veide raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta Kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā!

Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.

Biļešu cena:
5,00 / 3,50* Eur
* skolēniem, studentiem, senioriem

THE FOUNDATION OF CRIMINAL EXCELLENCE
Dir.: Oskars Rupenheits
Latvija
2017 | 121 min.
Comedy, crime

Imants Veide is writing a script for a TV series about con artists, and trying out different cons for real together with his buddy Harijs Kuharjonoks. Eventually, Imants disappears into his new persona to such an extent that he's thinking of becoming an actual criminal authority. More and more colourful characters appear on the horizon, but the biggest obstacle in Imants' path towards criminal excellency is his Neighbour, a true Iron Lady with bigger balls than everyone else's combined!

In Latvian with English subtitles.

Tickets:
5,00 / 3,50* Eur
* for pupils, students, seniors

© 2012 - 2019 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv | paula.berzina@kinobize.lv

T.: +371 25662939