Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

LĒDIJA MAKBETA
Lady Macbeth
Rež.: Viljams Oldroids
Lielbritānija
2016 | 89 min.
Drāma

 

No 25. novembra tikai kinoteātrī "Kino Bize" uz lielā ekrāna būs skatāms viens no savdabīgākajiem un interesantākajiem pēdējā laika britu dramatiskajiem trilleriem LĒDIJA MAKBETA.

Viens no pagājušā gada interesantākajiem britu kino notikumiem. Filma tapusi pēc Nikolaja Ļeskova noveles Mcenskas apriņķa lēdija Makbeta, pārnesot darbību no Krievijas uz 19. gadsimta Anglijas muižu, kur kaislību un vājprāta tumšās straumes sedz stindzinoša etiķetes virskārta. Oldroida lēdija Makbeta ir spēcīgs, skaists un ziņkārīgs dzīvnieks, kuru vada dziņas un apbrīnojami spēcīgi pamatinstinkti. Filma talantīgi pakļauj, vienu mirkli liekot izjust empātiju pret nepieredzējušo meiteni, par kuru ciniski ņirgājas viņas vīrs, bet jau drīz – būt lieciniekiem slepkavībai, ko varone iesāk emociju uzplūdā, bet pabeidz ar vēsu prātu…

Filma tiek demonstrēta angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Ieteicamais vecums: 16+

Biļešu cenas:
standarta 5,00 Eur
studentiem, pensionāriem 3,50 Eur

LADY MACBETH

So much more than a period piece.

The debut feature by accomplished theater director William Oldroyd relocates Nikolai Leskov’s play Lady Macbeth of the Mtsensk District to Victorian England. Florence Pugh is forceful and complex as Lady Katherine, who enters into an arranged marriage with the domineering, repressed Alexander (Paul Hilton), and must contend with her husband’s even more unpleasant mine-owner father (Christopher Fairbank). In this constrictive new milieu, she finds carnal release with one of her husband’s servants (Cosmo Jarvis), but there are profound consequences to her infidelity. Boasting deft performances by an outstanding ensemble cast, Lady Macbeth is a rousing parable about the price of freedom.

Tickets:
standard 5,00 Eur
pupils, students, seniors 3,50 Eur


 

© 2012 - 2017 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv|  ieva.lange@kinobize.lv