0

Mīlestība, meli un asinis

Love Lies Bleeding

16+

Asa sižeta krimināldrāma

101 min

icon imbd

Britu režisores Rozas Glāsas filma “Mīlestība, meli un asinis” aizved atpakaļ uz krāsaino un ritmisko 1989. gadu. Džekija (Keitija O'Braiena), kultūriste, kura grib izkļūt no nabadzības, sapņo piedalīties sacensībās Lasvegasā. Viņas ceļš pretim savam sapnim gan nav viegls. Situāciju vēl vairāk sarežģī romantiskas attiecības kādā drūmā sporta zālē. Kad kluba īpašnieks izrādās Džekijas jaunās draudzenes Lū (Kristena Stjuarte) tēvs, abas tiek ierautas Lū noziedzīgās ģimenes tīklā. Kas gūs virsroku - vīriešu pasaules noteikumi vai sievietes beznosacījumu mīlestība?

Neatkarīgās ASV studijas A24 jaunais hits ir elektrizēta, steroīdiem piesātināta kulta klasikas "Telma un Luīze" versija, kurā galvenās lomas atveido Kristena Stjuarte, Keitija O'Braiena, Džena Malone, Anna Barišņikova, Deivs Franko un Eds Hariss.

Režisores Rozas Glāsas (Rose Glass) stāsts par jaunu, aizraujošu mīlas stāstu; vientuļnieks sporta zāles vadītājs Lū iemīlas Džekijā, ambiciozā kultriskajā sportistē, kas dodas uz Vegasas pilsētu, lai sasniegtu savu sapni. Taču viņu mīlestība uzliesmo vardarbībā, ieraujot viņus dziļi Lou noziedzīgās ģimenes tīklā.

Režisore:

Rose Glass

Aktieri:

Ed Harris, Kristen Stewart, Katy O'Brian, Jena Malone, Anna Baryshnikov, Dave Franco

Gads:

2023

Valsts:

UK, US

Valoda:

EN

Subtitri:

LV, RU

Seansi

  • 02 LLB.jpg
  • 03 LLB.jpg
  • 04 LLB.jpg
  • 05 LLB.jpg

Repertuārs