Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

MELĀNIJAS HRONIKA
The Chronicles of Melanie
Rež.: Viesturs Kairišs
Latvija
2016 | 124 min.
Drāma

 

Jaunības sapņi, dzīves labākie gadi, veselība, mājas, vīrs, dēls, sava zeme – padomju vara to visu atņēma, taču viņa izdzīvoja. Izdzīvoja, lai piedzīvoto pierakstītu un lai arī nākamās paaudzes neaizmirstu stāstu, kurā ar varu tikām ierauti mēs visi. 

Filma, kas veltīta deportācijas tēmai, ir stāsts ne tikai par rakstnieces Melānijas Vanagas dzīvi izsūtījuma laikā, bet arī par cilvēcību, ciešanām, sieviešu nesalaužamo garu un cilvēku likteņiem nācijas lielākās traģēdijas laikā un pēc tās. Filma veidota pēc Melānijas Vanagas atmiņu romāna “Veļupes krastā” motīviem.

Filma latviešu, krievu un vācu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Biļešu cenas:
standarta 5,00 Eur
studentiem, pensionāriem 3,50 Eur

THE CHRONICLES OF MELANIE

The film “The Chronicles of Melanie” is based on the life story of Melānija Vanaga, a Latvian woman who managed to survive her deportation to Siberia.  It is a truthful account of the miracle of human character, magnitude of the human spirit and the painful destinies, which were a part of the greatest tragedy facing the Latvian nation. It is the story of Latvian women who had to suffer and survive physically and emotionally in order for Latvia to live.

The best years of her life, dreams, health, home, husband, son, land - all was taken away by the Soviet regime. However, she made it through. Now her story is shared with us and future generations, so we would never forget.This story is not only about the the deported writer Melanija Vanaga, but also about humanity, suffering, the unbreakable spirit of women and fates of so many people during the nation's most striking tragedy and its aftermath. The film is based on Vanaga's novel Veļupes Krastā.

Please ask when the screening will be with ENGLISH SUBTITLES: kino@kinobize.lv

Tickets:
standard 5,00 Eur
pupils, students, seniors 3,50 Eur


 

© 2012 - 2017 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv|  ieva.lange@kinobize.lv