Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

90. GADU VIDŪ
Mid90s
Rež.: Jonah Hill
ASV
2018 | 85 min.
Komēdija, drāma

Smieklīgs, pārgalvīgs un ļoti sirsnīgs stāsts par 90. gadu Losandželosu, skrituļdēļiem un bērnību bez mobilā telefona un interneta, ar Pixies, Moriseja un Wu-Tang Clan ierakstiem.

Kalifornija, 90. gadu vidus. Kompaktdiski vēl nav nomainījuši audiokasetes, skeitbordisti vēl nav redzami MTV, un mazo Stīviju (Sanijs Saldžiks) gan mamma (Ketrīna Voterstone) , gan vecākais brālis (Lūkass Hedžs) uzskata par bērnu. Viss mainās, kad Stīviju pieņem pieaugušu skeiteru atkritēju barā. Stīvijs pastrādā daudz smieklīgu trakulību, lai pierādītu, ka ir skarbs puisis. Zēns nemana, kā mūžīgajās pastaigās un hiphopa tusiņos izklaides pamazām zaudē nevainīgu izpriecu garu un bērnu dienas, it kā veldamās lejup pa Beverlihilsas pakalnu, nenovēršami pārtop pusaudža gados.

Komiķa Džonas Hila debija režijā ir burvīgs stāsts par bērna augšanu; gara vasaras diena sākas bērnistabā pie bruņrupučiem nindzjām un beidzas Kalifornijas krastmalā, kur vienkārši ir jāņem dēlis, jāieslēdz hiphops un jāsērfo, līdz krīt.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Ieteicamais vecums: 16+

Biļešu cena:
5,00 / 3,50* Eur
* skolēniem, studentiem, senioriem

MID90S
Dir.: Jonah Hill
US
2018 | 85 min.
Comedy, drama

Follows Stevie, a thirteen-year-old in 1990s-era Los Angeles who spends his summer navigating between his troubled home life and a group of new friends that he meets at a Motor Avenue skate shop.

In English with Latvian and Russian subtitles.

Tickets:
5,00 / 3,50* Eur
* for pupils, students, seniors

© 2012 - 2019 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv | paula.berzina@kinobize.lv

T.: +371 25662939