Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

MĪLESTĪBAS VECUMS
Who You Think I Am
Rež.: Safy Nebbou
Francija, Beļģija
2019 | 102 min.
Trilleris, drāma

Vēlme paglābties no izmisuma – tā var novest līdz psihoanalīzei vai... neīsta profila izveidei feisbukā, lai varētu izspiegot savu mīļāko. Jauns tēls, rotaļīgas iepazīšanās internetā, jauni draugi, bezmiega naktis, nedaudz piedauzības.

Aizraujošā un, kā sākumā šķita, nevainīgā spēle pārtop par kaut ko lielāku, jo virtuālajā pasaulē Klēra ir 24 gadus jauna skaistule Klāra. Un ļoti drīz viņai rodas virtuālas attiecības ar jauno fotogrāfu Aleksu.

Koķetas sarunas pamazāk kļūst par abpusēju pieķeršanos un pēc tam arī par patiesu kaisli, kas, izrādās, ir tāda pati kā profils – neīsta.

Tas ir viltīgs laiks – mīlestības gadi: tā arī nevienam nesniegts maigums, nepamatoti apsolījumi, nevaldāma kaisle, ilūzijas un vilšanās. Mīlas spēles negaidīti pārvēršas bīstamās attiecībās, vieglprātīgas simpātijas kļūst par liktenīgu aizraušanos.

Franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Biļešu cena:
5,00 / 3,50* Eur
* skolēniem, studentiem, senioriem

WHO YOU THINK I AM
Who You Think I Am
Dir.: Safy Nebbou
Belgium, France
2019 | 102 min.
Drama

Claire, a 50-year-old divorced teacher, creates a fake Facebook profile of a 24-year-old woman. She finds a photo of a pretty young brunette online and uses it. She has created an entirely fictional character, but why?

Originally she did it to spy on Jo, her on-and-off lover. But Jo only accepts friend requests from people he knows personally. To get to Jo, Claire sends his best-friend Chris a friend request and he accepts. The pair begins to exchange messages and their fake friendship turns into a fake love affair. Claire is in love with Chris and he is in love with her fake profile. Now he wants to meet the 24-year-old beauty he's been chatting with.

She invents a busy job, professional trips and even a jealous ex. The more and more in love they are the more the situation becomes unbearable. Claire is torn between the impossibility of this love and the pain of having to admit her deception and risk losing it.

In French with Latvian and Russian subtitles.

Tickets:
5,00 / 3,50* Eur
* for pupils, students, seniors

© 2012 - 2019 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv | paula.berzina@kinobize.lv

T.: +371 25662939