Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

MĪLAS STEIKI
Love Steaks
Rež.: Jakob Lass
Vācija
2014 | 88 min.
Komēdija, drāma

 

No 5. maija kinoteātrī "Kino Bize".

Notikumi risinās luksusa viesnīcā. Virtuvē uz pannām tiek cepti steiki, bet uz spa galdiem masētas sievietes. Drīz vien pēc tam, kad neveiklais Klemenss sāk strādāt par masieri, viņš satuvinās ar neparedzamo, dumpiniecisko pavāri Laru. Klemenss un Lara varētu iemīlēties, bet tikpat labi viņu attiecības varētu palikt mīlas steiku "jēlajā" fāzē.

Ja filmas "Mīlas steiki" stāsts ir salīdzinoši bezpretenciozs pieteikums par simpātijām un abpusējām rūpēm starp kūtro Klemensu un destruktīvo Laru, tad režisora pieeja ir jūtami svaiga ar vairākiem izciliem kadrējumiem un montāžas ritmu. Turklāt profesionāli ir tikai abi galveno lomu atveidotāji.

Boids van Hoijs izdevuma Hollywood Reporter recenzijā raksta: "[..] Mīlas steiki apvieno improvizāciju epizodēs ar noteiktu kopējo naratīva struktūru; filmā divi profesionāli aktieri tiek iesūtīti reālā viesnīcā ar iestādes reālo personālu kā otrā plāna aktieriem. Plānošanas un paļaušanās uz pieredzi apvienojums ar provocētu spontanitāti iedveš kopējā filmā neticamu enerģiju [..], kā rezultātā galveno varoņu dīvainās, neizskaidrojamās, abpusējās simpātijas šķiet pilnībā dabiskas."

Filma tiek demonstrēta sadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā.

Oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu valodā.

Ieteicamais vecums: 16+

Biļešu cenas:
standarta 5,00 Eur
studentiem, pensionāriem 3,50 Eur

LOVE STEAKS

A luxury hotel. Steaks frizzle, muffintops getting massaged. Clemens joins the wellness area as a rookie. Lara needs to assert herself in the kitchen pack. The elevator brings the two of them together. Hanging in dependence. They encounter each other, until they clash.

"The first film of what could potentially become a new filmmaking movement -- called Fogma, with a clear wink to Lars von Trier and Thomas Vinterberg’s Dogme 95 manifesto that kicked off a renaissance in Danish cinema -- Love Steaks combines improvisation in scenes with a planned overall narrative structure and introduces two professional actors into an actual hotel environment, with the establishment’s real personnel in all the supporting roles. This combination of planning and reliance on experience on the one hand and provoked spontaneity on the other infuses the entire project with a remarkable energy [..]" (Boyd van Hoeij, Hollywood Reporter)

Tickets:
standard 5,00 Eur
pupils, students, seniors 3,50 Eur


 

© 2012 - 2017 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv|  ieva.lange@kinobize.lv