Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

PALDIES DIEVAM
Grâce à Dieu
Rež.: Fransuā Ozons
Francija, Beļģija
2018 | 137 min.
Drāma

Aleksandrs ar ģimeni dzīvo Lionā. Reiz viņš nejauši uzzina, ka priesteris, kurš viņu bērnībā pavedis netiklībā, vēl joprojām ir saskarē ar bērniem. Viņš ir pilns apņēmības panākt taisnīgumu un kopā ar diviem citiem upuriem Fransuā un Emanuelu sāk cīņu pret priesteru noziegumiem. Režisors Fransuā Ozons nevaino ticību, viņš apsūdz sistēmu, kura nevēlas uzņemties atbildību. Autoru iedvesmojis patiess pedofilijas skandāls, kurš pašlaik satriec visu Franciju. Šā gada Berlīnes kinofestivālā filma saņēmusi žūrijas “Grand Prix”.

Biļešu cena:
5,00 / 3,50* Eur
* skolēniem, studentiem, senioriem

BY THE GRACE OF GOD
Dir.: François Ozon
France, Belgium
2018 | 137 min.
Drama


Alexandre lives in Lyon with his wife and children. One day, he discovered by chance that the priest who abused him to scouts always officiates with children. He then starts a fight, quickly joined by François and Emmanuel, also victims of the priest, to “release their word” on what they suffered.

In French with Latvian subtitles.

Tickets:
5,00 / 3,50* Eur
* for pupils, students, seniors

© 2012 - 2018 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv|  ieva.lange@kinobize.lv

T.: +371 25662939