Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

PARĀDĪŠANĀS
L'apparition
Rež.: Xavier Giannoli
Francija
2018 | 138 min.
Drāma

 

Vatikāna uzmanību ir piesaistījis žurnālists Žaks - liela franču laikraksta publicists, kuram ir talantīga un neatlaidīga žurnālista slava, kas palīdzējusi izmeklēt daudzus skandalozus notikumus.

Katoļu baznīca Žakam uztic īpašu uzdevumu – piedalīties kanoniskā komisijā, kas izmeklē gadījumu, kad mazā Francijas ciematā novērots svētais. 
Ierodoties notikuma vietā, žurnālists satiek jauno un jūtīgo Annu, kura apgalvo, ka redzējusi Jaunavu Mariju. Konfrontācija starp brīnuma parādīšanās atbalstītājiem un tā apšaubītājiem sašķoba Žaka līdzšinējos uzskatus par varenāko no institūcijām pasaulē – baznīcu.

Kannu festivāla labākā aktiera balvas ieguvējs Vincents Lindons atveido žurnālistu, kas izmeklē lietu, kuras centrā ir jauna sieviete, kura sakās redzējusi Jaunavu Mariju.

Gluži kā Dena Brauna filmā, art-house “Parādīšanās” savienoti mistikas apvīti notikumi, kurā iesaistīta katoļu baznīca un žurnālists, kurš patiesību noskaidros par katru cenu.

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Ieteicamais vecums: 16+

Biļešu cena:
5,00 / 3,50* Eur
* skolēniem, studentiem, senioriem


 

© 2012 - 2018 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv|  ieva.lange@kinobize.lv