Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

TIKŠANĀS VIETA
The Place
Rež.: Paolo Dženovēze
Itālija
2017 I 105 min.
komēdija, drāma

 

Deviņi cilvēki ierodas vienā un tajā pašā vietā, lai satiktos ar noslēpumainu cilvēku cerībā, ka viņš izpildīs pašas kvēlākās vēlēšanās.
Atgriezt no ģimenes aizgājušu vīru, likt sevī iemīlēties savai simpātijai – svešiniekam ir spēja piepildīt pat šķietami bezcerīgus sapņus. Bet šie lūgumi tiks izpildīti par īpatnēju cenu. Apmaiņā pret sapņa piepildīšanu, katram no viesiem tiek uzdots izpildīt kādu neparastu uzdevumu. Laimes meklētājiem tiek piedāvāts izdarīt savu izvēli – cik tālu viņi gatavi iet, lai iegūtu kāroto. Un vai šo apmeklētāju likteņi ir tikai sagadīšanās?

Filma tiek demonstrēta orģinālvalodā ar subtitriem latviešu valodā.

Biļešu cenas:
standarta 5,00 Eur
studentiem, pensionāriem 3,50 Eur

THE PLACE

The fates of an apparently random group of strangers who each come into contact with a mysterious figure who they believe possesses the power to grant any wish, in return for which they must carry out a task he assigns them.

Tickets:
standard 5,00 EUR
students, seniors 3,50 EUR


 

© 2012 - 2018 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv|  ieva.lange@kinobize.lv