Kino Bize

KINO BIZE ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Mūsu programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

KOKA PAĒNĀ
Undir trénu 
Rež. Hafsteinn Gunnar Sigurðsson
Islande
2017 | 89 min.
Komēdija, drāma

Piķa melna komēdija. Atli par neglītām izdarībām tiek patriekts no mājām, šķirts no savas četrus gadus vecās meitiņas un ir spiests apmesties pie vecākiem. Tur savērpjas sīvas un nežēlīgas kaujas ap vecu, skaistu koku, kas met ēnu pār kaimiņu pagalmu… Turklāt runa par apkaimes vienīgo koku. Un Islandes vasaru. Un saules gaismu, kas vēl iekārojamāka par kokiem.

Krustugunīs nonāk tuvinieki, īpašums un mājdzīvnieki.  Koki bieži mēdz būt iemesls kaimiņu strīdiem Islandē, tāpēc režisors smēlies filmai iedvesmu reālajā dzīvē: “Šādi konflikti dažkārt izvēršas absurdi smieklīgi, jo sākas no nieka, bet samilzt līdz neaptveramiem apmēriem.”

Filma islandiešu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.

Ieteicamais vecums: 16+

Biļešu cena:
5,00 / 3,50* Eur
* skolēniem, studentiem, senioriem

UNDER THE TREE
Undir trénu 
Dir. Hafsteinn Gunnar Sigurðsson
Iceland
2017 | 89 min.
Comedy, drama

Atli is kicked out of the house and forced to move in with his parents. While he fights for custody of his four-year-old daughter, he is sucked into a conflict between his parents and their neighbors over an old and beautiful tree. What starts as a typical spat between suburban neighbors unexpectedly and violently reaches a boiling point.

As trees are a common dispute reason between neighbours in Iceland, the film’s director Hafsteinn Gunnar Sigurðsson was inspired by real-life incidents. He states: “What excited me originally about the idea is that such conflicts can be absurdly funny since they very often revolve around minor issues, but then very often get blown out of all proportion.”

In Icelandic with Latvian and English subtitles.
Recommended age: 16+

Tickets:
5,00 / 3,50* Eur
* for pupils, students, seniors

eu_flag_creative_europe_media_co_funded_en_[rgb]_.jpg
 

© 2012 - 2018 Kino Bize
maris.prombergs@kinobize.lv|  ieva.lange@kinobize.lv

T.: +371 25662939