0

Duanela kino skola

2023. GADA SEPTEMBRIS - DECEMBRIS

Pieteikties

Piesakies neatkarīgi no priekšzināšanām

NODARBĪBAS BĒRNIEM VECUMĀ NO 10 LĪDZ 14 GADIEM!

Junioru kino skolā tiek uzņemti bērni vecumā no 10 līdz 14 gadiem, kuri interaktīvās nodarbībās gūs ieskatu kino pasaules daudzveidībā un kino veidošanas iespējās. 

Pirmo reizi kinoteātrī “Kino Bize” norisināsies nodarbību cikls bērniem, kas piedāvā iepazīties ar būtiskiem filmveides elementiem un iegūt plašāku izpratni par nozīmīgu kino vēstures procesu attīstību laika gaitā. Dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja uzzināt vairāk par kino pirmsākumiem, veidojot pašiem savas īsfilmas uz kino lentes, tāpat arī iepazīties ar montāžas teorijas pamatiem un trikiem, kurus pēc tam izmēģināt praktiski.  

Jauno kino profesionāļu vadīto nodarbību mērķis ir aizraujošā veidā, iepazīstinot ar kino veidošanas pirmsākumiem un pamatelementiem, ieinteresēt bērnus plašākā kino pasaules izzināšanā. Nodarbības norisināsies darbnīcu formātā, ļaujot kino veidošanas procesu izmēģināt pašiem.

Pēc divām nodarbībām šogad, sekos vesels nodarbību cikls vairāku mēnešu garumā jau nākamajā gadā. 

Pasniedzēji

Mūsu pasniedzēji ir gan jauni, gan pieredzes bagāti kino profesionāļi.

Nodarbību plāns bērniem

  24. oktobris 17:00

  Madara Lote Peizuma, Līva Vernere. KUĻEŠOVA EFEKTS.

  Ļevs Kuļešovs, kino režisors, teorētiķis un viens no pirmās kinoskolas pasaulē dibinātājiem, savos darbos atklājis jaunu montāžas paņēmienu, kas atklāj kadru savienošanas secības likumsakarības. Nodarbībā bērniem būs iespēja iejusties aktieru, operatoru lomā un ar jaunradītu kino materiālu arī piedzīvot montāžas maģiju jeb Kuļešova efektu.

  14. novembris 17:00

  Betija Zvejniece. ANALOGAIS KINO, BEZKAMERAS FILMA.

  Radošās darbnīcas ievadā bērni tiks iepazīstināti ar kino veidošanas pirmsākumiem un analogo kino. Pēc tam būs iespēja radīt bezkameras filmas, ar rokām veidojot animāciju uz kino lentes. Nodarbības noslēgumā rezultāts tiks projicēts ar analogo projektoru.

  Nodarbība veidota sadarbībā ar Baltic Analog Lab.

Abonementa cena uz abām nodarbībām junioriem ir 40,00 Eur. Līdz ar tā iegādi kino skolas dalībniekiem tiek piešķirtas Duanela kartes, kas sniedz atlaides pirkumiem kinoteātrī.

Aicinām pieteikties neatkarīgi no to priekšzināšanām.
Pieteikties kino skolai iespējams līdz 20. oktobrim. Vietu skaits ierobežots.

Pieteikties

Repertuārs