0

RPFF īsfilmas - Starp paaudzēm

RPFF Short Films - Inter-generations

7+

Dokumentāla

74 min

icon imbd

Programmā "Starp paaudzēm" apskatām dzīvi no dažādu paaudžu skatupunkta, jo īpaši, kad paaudzes satiekas un mijiedarbojas sadzīves situācijās vai darbā. Dažkārt konkrēta paaudze ir zudusi – ne vecākā gadagājuma ļaudis, bet jaunie, kuriem vajadzēja ierasties dzīves turpināšanai.

PROGRAMMA:

VISS, KAS KUSTAS, IR DZĪVS
Noémie Marsily, BE, 11 min.

Kamēr pa virtuves grīdu klīst gliemeži, Noemi zīmē savu pašportretu, mainīgu un sadrumstalotu, kas ir uz robežas starp intimitāti un pasaules burzmu.

TĀ IR MANA DZĪVE
Kristīne Petrovska, LV, 19 min.

Intīms stāsts par šķiršanos, uzticēšanos un atkal satuvināšanos starp divām spēcīgām sievietēm. Pēc 19 gadu klusēšanas meita ir gatava satikt savu bioloģisko māti.

KĀ AFRODĪTE
Anisa Xhomaqi, AL, 23 min.

Anisa, otrās paaudzes albāņu migrante Grieķijā, seko savai mātei Afrodītei no ikdienas apkopējas darba līdz ceļojumam ar citām albāņu sievietēm uz Grieķijas dienvidiem. Filma "Kā Afrodīte" ir skatījums uz migrantu paaudzi no cita skatupunkta.

NEKUSTĪGUMA SKAŅAS
Jana Raschdorf, SE, 21 min.

Parasta māja, ko ieskauj koki un nemitīgi mainīgi laikapstākļi. Caur tās sienām mēs uztveram skaņas, liecības. Dažādas balsis atklāj, kā ir nepiedzimt dažādos veselības aprūpes posmos.

Režisore:

Gads:

Valsts:

Valoda:

Subtitri:

EN

  • Photo 2 CE_QUI_BOUGE_EST_VIVANT_6.jpg
  • Photo 1 Screenshot_2023-05-22_222832.jpg
  • Photo 4 Untitled_1.101.1.jpg
  • Photo 5 Bedroom_2__1.30.2_075908.jpg

Repertuārs