0

Vēl būs rītdiena

There's Still Tomorrow

16+

Drāma, komēdija

118 min

icon imbd

Komēdiju "Vēl būs rītdiena" uzņēmusi jaunā itāļu režisore, aktrise Paola Kortelesi, kas filmā atveido arī galvenās lomas varoni Deliju. Pēckara Romas neoreālisma melnbaltumā tiek izspēlēts līdzīgs stāsts Pjetro Džermi kino klasikai "Tā šķiras itālieši" (1961). Vienīgi šoreiz jokus, par to kā tikt prom no vardarbīgām attiecībām un pirmo reizi Itālijas vēsturē piedalīties vēlēšanās, stāstīs galvenā varone Delija.

1946. gada maijs Romā. Pilsēta pamazām atkopjas no Otrā pasaules kara postījumiem. Delija ir precējusies ar varmāku Ivano. Viņa paklausīgi paveic visus mājas darbus, rūpējas par trīs bērniem un piepelnās zemi atalgotos darbos. Vienīgais prieks dzīvē ir draudzība ar asprātīgo, drosmīgo Marisu un saskarsmes mirkļi ar jaunības dienu mīlestību, auto mehāniķi Nino. Visu pārvērš kāda noslēpumaina vēstule.

Pirms seansa 16. jūnijā "European Film Challenge" ietvaros iepriekšējā konkursa posma uzvarētāja Marta dalīsies pieredzē un padomos, kā uzvarēt konkursā un laimēt braucienu uz lielākajiem Eiropas kino festivāliem.

RECENZIJAS

"Juris Jurjāns. Septiņas dienas ar gleznošanu, runāšanu un klusēšanu". Sīksta un spītīga pūce. Ivars Drulle

Režisore:

Paola Cortellesi

Aktieri:

Paola Cortellesi, Valerio Mastandrea, Romana Maggiora Vergano

Gads:

2023

Valsts:

IT

Valoda:

IT

Subtitri:

LV

  • TST_01.jpg
  • TST_03.jpg
  • TST_07.jpg

Repertuārs