0

Vēl būs rītdiena

There's Still Tomorrow

16+

Drāma, komēdija

118 min

icon imbd

Laipni ielūdzam seniorus uz kino klubu “Sudraba Bize”, kur skatītājus divreiz mēnesī sagaida kino seanss par īpašu cenu, kā arī iespēja pēc filmas uzkavēties sirsnīgās sarunās pie kafijas un tējas. Tikšanās vieta: kinoteātra “Kino Bize” mājīgās telpas Elizabetes ielā 37. Ieeja no pagalma. Ielūgti visi seniori!

Šīs sezonas pēdējā senioru kino kluba seansā 12. jūnijā plkst. 12:00 izrādīsim labāko no pēdējā gada itāļu kino – komēdiju "Vēl būs rītdiena". 

Filmu uzņēmusi jaunā itāļu režisore, aktrise Paola Kortelesi, kas filmā atveido arī galvenās lomas varoni Deliju. Pēckara Romas neoreālisma melnbaltumā tiek izspēlēts līdzīgs stāsts Pjetro Džermi kino klasikai "Tā šķiras itālieši" (1961). Vienīgi šoreiz jokus, par to kā tikt prom no vardarbīgām attiecībām un pirmo reizi Itālijas vēsturē piedalīties vēlēšanās, stāstīs galvenā varone Delija.

1946. gada maijs Romā. Pilsēta pamazām atkopjas no Otrā pasaules kara postījumiem. Delija ir precējusies ar varmāku Ivano. Viņa paklausīgi paveic visus mājas darbus, rūpējas par trīs bērniem un piepelnās zemi atalgotos darbos. Vienīgais prieks dzīvē ir draudzība ar asprātīgo, drosmīgo Marisu un saskarsmes mirkļi ar jaunības dienu mīlestību, auto mehāniķi Nino. Visu pārvērš kāda noslēpumaina vēstule.

Režisore:

Paola Cortellesi

Aktieri:

Paola Cortellesi, Valerio Mastandrea, Romana Maggiora Vergano

Gads:

2023

Valsts:

IT

Valoda:

IT

Subtitri:

LV

  • TST_07.jpg
  • Collage-Maker-18-Oct-2023-06-50-PM-3965.jpg.webp
  • TST_03.jpg
  • MV5BZjg5MjM4NzMtMmM2Mi00YWIyLWIyYTktNDgwNzA2NDIyZDBlXkEyXkFqcGdeQXVyMTY4MjUxMzgz._V1_.jpg

Repertuārs