0

MANA BRĪVĪBA

MY FREEDOM

12+

Drāma

98 min

icon imbd

Laipni ielūdzam seniorus uz kino klubu “Sudraba Bize”, kur skatītājus divreiz mēnesī sagaida kino seanss par īpašu cenu, kā arī iespēja pēc filmas uzkavēties sirsnīgās sarunās pie kafijas un tējas. Tikšanās vieta: kinoteātra “Kino Bize” mājīgās telpas Elizabetes ielā 37. Ieeja no pagalma. Ielūgti visi seniori!

Trešdien, 11. oktobrī plkst. 12:00 izrādīsim jauno Latvijā veidoto filmu "Mana brīvība", pēc seansa būs arī tikšanās ar filmas režisori Ilzi Kungu-Melgaili.
Filma balstīta uz vēsturiskiem notikumiem, kas vēsta par pagājušā gadsimta 80. gadu beigām Latvijā, kad gaisā jaušamas pārmaiņu vēsmas. Galvenās varones prototips ir viena no Atmodas laika spožākajām zvaigznēm – žurnāliste un politiķe Ita Kozakeviča. 

Brīvdomīgā, sabiedriski aktīvā un harizmātiskā poļu izcelsmes trīsdesmitgadniece Alīcija tikko laimīgi apprecējusies ar Ilgvaru, divdesmit gadus vecāku, konservatīvu matemātikas profesoru. Ignorējot vīra bažas, Alīcija, tuvu draugu un līdzgaitnieku mudināta, aktīvi iesaistās Tautas frontes darbībā un kandidē uz Augstākās Padomes deputāta amatu. Taču sasniegumi nes līdzi arī sarežģījumus - Alīcija saņem anonīmu vēstuli un nonāk skarbas izvēles priekšā, kam uzticēties.

Režisore:

ILZE KUNGA-MELGAILE

Aktieri:

ĒRIKA EGLIJA-GRĀVELE, DARIUS MEŠKAUSKAS, GINTS GRĀVELIS, EGONS DOMBROVSKIS, ILZE ĶUZULE-SKRASTIŅA

Gads:

2023

Valsts:

LV

Valoda:

LV

Subtitri:

LV, EN

  • 15620237t1hedb3.jpg
  • mana-briiviiba-3_0.webp
  • ls40.jpg
  • Mana_briviba_Bilde_12.jpg

Repertuārs